Asistent/ka - Home office

Do nášho tímu hľadáme najdôležitejšiu osobu na svete! Príjemnú, s kultivovaným prejavom, bystrú a šikovnú, so zmyslom pre detail, ktorá má vzťah k ľuďom i k administratíve, má rada poriadok a vie si sama zorganizovať svoju prácu. Hľadáme osôbku „do voza i do koča“, ktorá si vie poradiť v každej situácii, je spoľahlivá a hravo zvládne niekoľko činností naraz.

Aby si bol/-a úspešná/-ý na tejto pozícii, mal/-a by si:

  • ovládať bežnú prácu s PC (budeš často písať emaily, pracovať s Wordom i Excelom),
  • ovládať výborne slovenský a maďarský jazyk, vedieť pekne formulovať obsah písaného slova
  • Able to present the value of our service, ambitious professionals who love to sell and value relationship management
  • vedieť si sama zorganizovať jednotlivé činnosti a vedieť rýchlo reagovať na požiadavky kolegov
  • mať nastavenú myseľ na to, ako sa veci dajú urobiť a nie hľadať dôvody, prečo to nejde
  • ovládať anglický jazyk na takej úrovni, aby si vedel/-la komunikovať s kolegami zo zahraničia

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Termín nástupu: asap

Mzdové podmienky (netto): 650 eur / mesiac v čistom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovávanie administratívnych záležitostí spojených s bežnou činnosťou
  • administratívna podpora obchodného oddelenia
  • spracovávanie dokumentov
  • práca s informačným systémom

Zamestnanecké výhody, benefity

  • motivujúce platové ohodnotenie zodpovedajúce pracovnému nasadeniu a výsledkom
  • zázemie dynamicky rastúcej spoločnosti
  • mladý, ambiciózny kolektív
  • možnosť sebarealizácie a profesného rastu

Ak si ty tá správna osoba, prihlás sa nám vyplnením formulára, kde môžeš uviesť všetko o sebe a aj to, aký plat za svoju prácu očakávaš.

Ak by si to chcel/a vyskúšať ako telefonický operátor alebo obchodný zástupca, pozri sa na túto stránku: https://www.truckrefunds.com/jobs

Zavolajte náš slovenský zákaznícky servis: +421 (31) 321 1423
(Pon-Pia: 08:00 - 16:00)

Marzillier, Dr. Meier & Dr. Guntner Advokátska kancelária
Založená roku 1974
Prinzregentenplatz 23, 81675 Mníchov, Nemecko

Členovia skupiny

truckrefunds.com | truckrefund.com | truck-refunds.com | truck-refund.com | truckpayback.com | cartelrefunds.com | trucklex.com | truckcartelrefund.com | truckcartelrefunds.com | fortigokartel.gr | eurorimborso.it | kartelkamionov.sk | kamionkartell.hu | hgvcartel.com | kartelciezarowek.pl | kartelkamion.com | karteltovornjak.com | cartelcamion.ro | kartelkamionu.cz

Refundácia z nákupnej ceny kamiónov počas kartelu